Łączy nas pasja

Cenimy naszych klientów. Zapewniamy wysoką jakość usług, bez kompromisów, po konkurencyjnej cenie. Jesteśmy niezawodni i doświadczeni. Korzystamy z nowych technologii. Nasza reputacja opiera się na biegłości w postępowaniu sądowym, skrupulatnym przygotowaniu i pełnym zaangażowaniu w prowadzone przez nas sprawy. Jesteśmy ambitni i nie boimy się nowych wyzwań. Za wartość nadrzędną uznajemy dobro Klienta i walkę o jego interesy.

ah-min

Andrzej Hantke

Adwokat, wspólnik

Własna kancelaria adwokacka to przede wszystkim chęć udzielenia pomocy prawnej według swojej idei. W dotychczasowej karierze zawodowej zajmowałem się głównie obroną oskarżonych w procesach karnych, obroną menadżerów w postępowaniach karnych gospodarczych i skarbowych. Wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa karnego zdobywałem od wybitnych karnistów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej – adw. Eugeniusza M. Michałka i adw. Macieja Michałka.

Specjalizuję się także w szeroko pojętym prawie cywilnym, w tym w szczególności prawie medycznym, zagadnieniach z zakresu prawa spadkowego, rzeczowego i w problematyce czynów niedozwolonych. Moje zainteresowania koncentrują się wokół ochrony konkurencji i konsumentów, prawa własności intelektualnej oraz obrotu nieruchomości.

W swojej codziennej pracy zajmuję się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych a także czuwaniem nad poprawnością toczących się procesów sądowych.

Biegle posługuję się językiem angielskim.

W życiu prywatnym największą wartością jest dla mnie rodzina, z którą najchętniej spędzam każdą wolną chwilę. Ponadto interesuję się sportem z naciskiem na tenis ziemny, lekkoatletykę i piłkę nożną, literaturą biograficzną dotyczącą wybitnych sportowców i menadżerów biznesu, a także amatorsko trenuje bieganie długodystansowe.

Skontaktuj się ze mną bezpośrednio:

+48 602 468 741 / a.hantke@hpadwokaci.pl

Robert Piskor

Adwokat, wspólnik

Zdecydowałem się na prowadzenie kancelarii chcąc być adwokatem dla branży kreatywnej w Polsce. W swojej dotychczasowej praktyce pracowałem między innymi z niezależnym agencjami reklamowymi i freelancerami, rozwijając praktykę reprezentowania ludzi i firm w marketingu, reklamie, produkcji, projektach każdej odmiany, branży mody i wielu innych. Wspierałem przedsiębiorców począwszy od rozpoczęcia działalności, poprzez tworzenie umów, współpracę z dostawcami i pracownikami.

Jestem osobą nieustępliwą, która ma alergię na zakrzywianie rzeczywistości. Uwielbiam kontakt z ludźmi i łatwo nawiązuje nowe znajomości. Te cechy wykorzystuje w prowadzeniu negocjacji i rozwiązywaniu sporów na etapie przedsądowym.

Reprezentuję konsumentów w przeszło trzystu sporach sądowych wynikających z umów kredytów denominowanych oraz indeksowanych do CHF, posiadając bogatą wiedzę i doświadczenie w tego typu sprawach.

Biegle posługuję się językiem angielskim.

Skontaktuj się ze mną bezpośrednio:

+48 790 713 928 / r.piskor@hpadwokaci.pl

rp-min

Kamil Łakomy

Aplikant adwokacki

Jestem aplikantem adwokackim przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu oraz doktorantem w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przygotowuję rozprawę doktorską w Zakładzie Prawa Karnego WPiA UAM z obszaru prawnokarnej ochrony środowiska naturalnego.

Specjalizuję się w postępowaniach spornych, w szczególności z obszaru prawa zobowiązań, prawa bankowego i finansowego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw dotyczących tzw. kredytów frankowych. Ponadto, świadczę pomoc prawną w zakresie szeroko rozumianego prawa karnego na każdym etapie procesu karnego, zarówno dla oskarżonych, jak i pokrzywdzonych. Zajmuję się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, przede wszystkim na etapie negocjacji i sporządzania umów. W przeszłości zajmowałem się także obsługą podmiotów z branży energetycznej.

Prowadzę zajęcia dydaktyczne dla studentów prawa na Wydziale Prawa i Administracji UAM z przedmiotu „prawo karne”. W ramach programu Erasmus+ studiowałem European and International Law na Universiteit Gent w Belgii. Odbyłem także staż naukowy na tej samej uczelni. Jestem autorem kilkunastu publikacji z zakresu szeroko rozumianego prawa i procesu karnego. Występowałem także jako prelegent na międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach naukowych.

Pracuję także w języku angielskim. Posiadam certyfikat biegłości językowej CAE.

Prywatnie interesuję się literaturą faktu oraz sportem, w szczególności piłką nożną.

Skontaktuj się ze mną bezpośrednio:

+48 513 109 250 / k.lakomy@hpadwokaci.pl

kl-min

Dominika Fajka

Prawnik

Jestem studentką prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Naukowo interesuję się prawem medycznym, w szczególności zagadnieniami związanymi z prawami pacjenta i ich ochroną. W Kancelarii zajmuję się sporządzaniem pism procesowych w sprawach związanych z tzw. kredytami frankowymi oraz w sprawach karnych i cywilnych.

Prywatnie jestem fanką wina i podróży. Posługuję się językiem angielskim i hiszpańskim. Uczę się także języka francuskiego i niemieckiego.

Skontaktuj się ze mną bezpośrednio:

d.fajka@hpadwokaci.pl

df-min

Olga Matyjaszczyk-Jendrasiak

Prawnik

Jestem prawniczką z doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorstw oraz osób fizycznych.
W swojej pracy zajmuję się głównie konstruowaniem pism procesowych, a także przygotowywaniem opinii prawnych i umów. Prowadzę również analizy przepisów prawa w odpowiedzi na pytania klientów, zarówno z zakresu prawa cywilnego jak i prawa karnego. Ukończyłam prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W zakres moich obowiązków wchodzi również wsparcie w prowadzeniu postępowań spornych dotyczących tzw. kredytów frankowych.

Mam szeroką wiedzę w zakresie felinologii, interesuję się także paleontologią.

Skontaktuj się ze mną bezpośrednio:

omj-min

Agata Płotkowiak

Prawnik

Jestem studentką prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W obszarze moich zainteresowań znajduje się prawo karne procesowe oraz prawo finansowe ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z prawem bankowym. W codziennej praktyce zajmuje się głównie sprawami dotyczącymi tzw. kredytów frankowych. Pomagam również w przygotowywaniu pism procesowych, analizowaniu umów oraz opracowywaniu opinii prawnych.

Prywatnie pasjonatka mody, podróży oraz włoskiej kultury i języka.

Skontaktuj się ze mną bezpośrednio:

ap-min

Michalina Studzińska

Kierownik biura

W kancelarii pełnię funkcję kierownika sekretariatu. Zajmuję się czynnościami związanymi z dokumentacją. Jestem odpowiedzialna za prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań administracyjnych, w tym zadań z zakresu prawidłowego funkcjonowania naszego biura. Ukończyłam studia licencjackie z Bezpieczeństwa Wewnętrznego ze specjalizacją kryminalistyką, aktualnie jestem studentką studiów magisterskich na kierunku Pedagogika – Resocjalizacja z elementami kryminologii.

Moje zainteresowania skupiają się wokół literatury kryminalno-psychologicznej. Swój wolny czas poświęcam przyjaciołom, podróżom, muzyce i treningom.

Skontaktuj się ze mną bezpośrednio:

ms-min

#sztukaprawa

Sztuka prawa to idealne określenie dla naszej pracy i zaangażowania. Dokładamy bowiem wszelkich starań, aby zapewnić Tobie niestandardową, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb, obsługę prawną. Obsługę szytą na miarę. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, nie tylko zabezpieczymy Twoje bieżące potrzeby, ale przewidzimy i zaplanujemy również te przyszłe. Naszym głównym celem jest uczynienie prawa prostym i jak najbardziej dostępnym. Pokonamy wszelkie trudy, dążąc do tego, aby świadczona przez nas pomoc prawna przełamywała zawiłość przepisów i w rezultacie usuniemy wszelkie przeszkody uniemożliwiające Tobie skuteczne dążenie do celu.

zagrywka
temida3

Nie czekaj. Działaj!

Skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie, celem umówienia spotkania podczas, którego poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania, co pozwoli nam przygotować spersonalizowaną dla Twoich potrzeb ofertę współpracy.